Den 21 augusti kl. 09.00 startar bokning av föreningens resor, studiebesök och direktsända operaföreställningar under september-oktober. Bokning sker antingen via e-mail eller telefon till bokningsansvariga eller för några aktiviteter via föreningens bokningsprogram på hemsidan. Alternativt finns då några platser avsatta för telefonanmälan för de som inte har möjlighet att boka via hemsidan. 
 
Anvisning för bokning finns under "Bokning/Anmälan till aktiviteter" till höger på hemsidans startsida. Läs igenom den innan du bokar!
OBS! "Knapparna" för bokning från hemsidan kommer fram först kl 09.00 på måndag.
Frågor om bokningsprogrammet kan skickas till eDen här e-postadressen skyddas mot spambots. Du måste tillåta JavaScript för att se den.
Glöm inte ange påstigningsplats vid bussresor!
 
Vi ser fram mot många trevliga och intressanta program under hösten!